Katherine heigl filmy i programy tv

Katherine Heigl jest jedną z najsławniejszych aktorek amerykańskich. Choć nie należy do grona artystów pierwszoligowych, to jednak przez dwadzieścia pięć lat swojej obecności na ekranie zdążyła zbudować sobie silną pozycję. Ona sama nie wydaje się zresztą aspirować do wielkich głównych ról. Często gra bohaterów tak zwanego drugiego planu. Znajdujące się w dorobku Katherine Heigl filmy i programy tv są bardzo różne. Największą popularność przyniosły jej jednak seriale, głównie Roswell oraz Chirurdzy. Ostatnio można ją ponownie zobaczyć na małym ekranie, w nieco nowszych produkcjach.

 

Ta niespełna czterdziestoletnia aktorka rozsądnie i odpowiedzialnie kształtuje ścieżkę swojej kariery. Nie sprzedaje swojej prywatności, co z pewnością zamknęło jej niejedne drzwi do uzyskania wymarzonej roli. Mimo to zarówno Katherine Heigl filmy i programy tv cieszą się niesłabnącą popularnością. Aktorka poza wspomnianymi serialami znana jest także przede wszystkim z ról w komediach romantycznych. Widocznie w takiej konwencji czuje się najlepiej. Widać to zresztą na ekranie. Produkcje z jej udziałem, zarówno filmy, jak i inne programy, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Można do nich wrócić po latach i świetnie się bawić. Co więcej, do niektórych z nich widzowie powracają regularnie. Tak jest chociażby z kultowym już serialem Roswell. Ta produkcja osiągała rekordy popularności w czasach, kiedy seriale dopiero raczkowały. W ogóle nie porównywano ich z filmami i nikomu nawet nie marzyło się, że mogą zyskać tak znaczącą pozycję, jaką cieszą się obecnie.

 

Wracając jednak do samej Katherine Heigl, z pewnością zasługuje ona na szacunek zarówno jako aktorska, jak i osoba. W czasach wszędobylskich paparazzi oraz mediów społecznościowych udało jej się zachować znaczną część swojego życia dla siebie. Do tego konsekwentnie wybiera produkcje, w których czuje się najlepiej. Nie udaje kogoś, kim nie jest. I nie stara się dostosowywać do repertuary, który jej nie leży lub w którym zwyczajnie by się nie sprawdziła.