Tag Archives: anna męczyńska stylistka

Anna męczyńska stylistka

Twój umysł przekazuje innym ludziom intensywne myśli i uczucia. Robi to w każdej chwili bez względu na to, czy tego chcesz, czy nie. Każdy człowiek przekazuje swe myśli i uczucia każdemu, kogo widzi lub z kim przebywa (warto wiedzieć, że w tym zakresie prowadzi się stale badania, na przykład w Instytucie Percepcji Pozazmysłowej na Duke University).
To promieniowanie myślami i uczuciami znane jest pod pojęciem aureoli. Na przykład ludzie, którzy boją się psów, promieniują specyficznym rodzajem aureoli strachu, co powoduje, że zwierzęta te reagują agresywnie, przechodząc często do ataku. Natomiast ci, którzy lubią psy, są traktowani zupełnie inaczej, czworonogi pozdrawiają ich merdaniem ogona. Jeżeli zatem potrafimy promieniować myślami i uczuciami na zwierzęta, to tym bardziej możemy to robić w stosunku do ludzi. Tak, Czytelniku! To umysłowe promieniowanie może Ci przynieść cudowne korzyści! Jakim sposobem? To proste. Zawsze, ilekroć jesteś w pobliżu  lub w zasięgu wzroku innego człowieka czy grupy ludzi, myśl intensywnie „Promieniuję moją DOBRĄ WOLĄ”. Następnie do swej DOBREJ WOLI dołącz DOBRE ŻYCZENIA. Oto przykład. Zauważasz, że w Twoją stronę idzie znajoma Ci osoba. Natychmiast zacznij myśleć intensywnie: „Promieniuję na ciebie DOBRĄ WOLĄ. Mam nadzieję, że potrafię uczynić cię szczęśliwą!” Potem następuje przywitanie – prezentujesz postawę DOBREJ WOLI. Bądź pewny – ten sygnał zostanie odebrany. Tak przyjęty przez Ciebie człowiek zareaguje podobnie
DOBRĄ WOLĄ i DOBRYMI ŻYCZENIAMI. Nie ograniczaj tego promieniowania wyłącznie do ludzi Ci znanych. Promieniuj DOBRĄ WOLĄ DOSŁOWNIE NA WSZYSTKICH! Pomnożysz swą Dodatnią Siłę Osobistą.