Tag Archives: noc w muzeum cda

Noc w muzeum cda

Jak myśli rządzą ludzkim życiem Powiedzieliśmy już, że myślenie to tworzenie obrazów umysłowych. A zatem, Czytelniku, możesz wiele oczekiwać, ponieważ wielkie oczekiwania też się urzeczywistniają! Kiedy myślisz o domu, nie widzisz go w postaci słowa „ dom”, lecz tworzysz umysłowy obraz rzeczywistego obiektu. Widzisz prawdziwy dom, który masz lub (częściej) chciałbyś mieć. Taki obraz umysłowy jest przekazywany podświadomości, jakby wyświetlany na ekranie. Podświadomość „zapamiętuje” go i w warunkach, które szczegółowo omówimy później, używa swej cybernetycznej siły (dążenie do celu), by Tobą kierować i przyciągać do Ciebie wszystko to, co wielokrotnie i wyraziście wyświetlasz na swym ekranie.
Oczywiście musisz robić o wiele więcej niż tylko tworzyć obrazy umysłowe i przekazywać je podświadomości. Przede wszystkim jednak powinieneś w ogóle ZACZĄĆ. Potem kontynuuj wyobrażanie sobie tego, czego pragniesz. To nada Twym dążeniom określony kierunek.
Trudno zbudować dom bez planów. Nie sposób też podróżować prosto do odległych miejsc bez mapy. Podobnie nie można osiągnąć celu w życiu nie mając go skrystalizowanego w umyśle w postaci obrazu. I jeszcze jedno – jeśli nie skoncentrujesz się przede wszystkim na swym życiowym celu, na tym, co chcesz w życiu osiągnąć – będziesz błądził, będziesz szedł drogą donikąd! Właśnie z tego powodu pierwsza część tej książki jest poświęcona temu, co powinieneś zrobić przede wszystkim: MUSISZ KIEROWAĆ SWYM ŻYCIEM, POSŁUGUJĄC SIĘ OBRAZAMI UMYSŁOWYMI!